Instagram’daki tüm fotoğraflarını silen bir yıl bedava uçacak!

JetBlue isimli hava yolu şirketi, ilginç bir kampanyaya imza attı. Instagram’da tüm fotoğraflarını silen ve kendi istediği fotoğrafı paylaşanları bir yıl boyunca ücretsiz uçurmayı vaat eden şirket, şaşkınlık yarattı.

JetBlue Havayolları, ilginç bir çalışmaya imza atarak herkesten Instagram fotoğraflarını silmesini bekliyor. 8 Mart tarihine kadar Instagram’daki tüm fotoğraflarını silen ve kendi kampanyası çerçevesinde istediği içeriği Instagram’ında paylaşanlar çekilişe katılmaya hak kazanacak ve katılanların içinden seçilecek 3 kişi, bir yıl boyunca ücretsiz seyahat edecek.

Şirketten konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Instagram’daki tüm fotoğrafları sildiğiniz için üzülmeyin; bir yıl boyunca uçma hakkı kazanınca çekecek çok fotoğrafınız olacak” sözleri kaydedildi.

Kurallar ise biraz kafa karıştırıcı. Örneğin kullanıcılar tüm fotoğraflarını silmek yerine Arşivle seçeneğini kullanarak da ekrandan kaldırabilir. Bu konuda herhangi bir detay verilmemiş. Diğer yandan Instagram’da hikaye paylaşanlar için de bir bağlayıcılık görünmüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.